bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


Ziraat Yatırım Nedir ?Türkiye'deki üç kamu bankasından biri olan T.C. Ziraat Bankası A.Ş., Osmanlı Devleti döneminde Mithat Paşa tarafından kurulan Memleket Sandıkları'nın devamını niteliğinde olan bir bankadır.

1863'te kurulan T.C. Ziraat Bankası yatırım ürün ve hizmetlerini kaliteli ve güvenilir bir ortam içinde, müşteri odaklı ve yenilikçi hizmet anlayışı ile geniş kitlelere ulaştırmaktadır. Bu yazımızda Ziraat Bankasının iştiraki olan Ziraat Yatırım ile ilgili merek edilen sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Ziraat Yatırım
 

Ziraat Yatırım Menkul Değerler, Ziraat Bankası'nın iştiraki olarak 1997 yılında faaliyete geçti. Uzman kadrosu ve 60 Milyon TL lik ödenmiş sermayesi ile Sermaye Piyasası Kurulu'ndan almış olduğu yetki belgeleri kapsamında Sermaye Piyasasında faaliyet göstermekte olup internet şube,mobil uygulamalar ve Genel Müdürlük ,Aracılık Hizmetleri Servisi ile hizmet vermektedir.
 

Ziraat Yatırım Hizmetleri
 

Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş. “geniş yetkili aracı kurum” olarak (işlem aracılığı, portföy aracılığı, bireysel portföy yöneticiliği, yatırım danışmanlığı ve halka arza aracılık faaliyetleri ile sınırlı saklama) hizmetinde bulunma yetkilerine sahiptir.

Uzman ve deneyimli kadrosu ile Hisse Senedi, Bono/Tahvil/Repo İşlemleri, Vadeli İşlemler, Yatırım Fonu ve Kaldıraçlı İşlemler konularında bireysel ve kurumsal yatırımcılara ihtiyaçlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Ziraat Yatırım'da Hesap Açtırma
 

T.C. Ziraat Bankası Şubelerinde Ziraat Yatırım için hesap açtırabilirsiniz.

Ziraat Yatırım'da Açılan Hesap İçin Hesap İşletim Ücreti Alınıyor Mu?
 

Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş. de bulunan yatırım hesabınızdan hesap işletimücreti alınmamaktadır.

Ekstre Gönderimlerinde Ücret Kesiliyor mu?
 

Ekstre gönderimini posta yoluyla almak isteyen müşterilerden postalama ücreti olarak aylık 3,85 TL kesilmektedir. Ancak elektronik posta  olarak gönderilen ekstrelerden ücret alınmamaktadır.

Havale Ücreti Alınıyor Mu?

Ziraat Yatırım hesabınızla Ziraat Bankası’ndaki hesabınız arasında yapacağınız havale işlemlerinden ücret alınmıyor.ilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      Bilgi:memurmaasmutemeti@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş