bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


ÖZEL ZEYTİN CERRAHİ TIP MERKEZİ BURSA
Özel Zeytin Tıp Merkezi, Bursa ilinin Orhangazi ilçesinde 06 Temmuz 2007 yılında hizmet vermeye başlamıştır.
5,000 m2 kapalı alan üzerine inşa edilen İleri tıp teknolojisinin kullanıldığı tanı ve tedavi üniteleri, tıp merkezlerinde gerçekleştirilebilecek tüm cerrahi müdahale ve ameliyatın yapılabildiği ameliyathanesi yer almaktadır.
Özel Zeytin Tıp Merkezi modern alt yapısı, sürekli yenilenen tıp teknolojisi,konforu ve kaliteyi ön planda tutan, kaliteli hizmet anlayışı ile hastalarına hizmet vermektedir.

ÖZEL ZEYTİN CERRAHİ TIP MERKEZİ HİZMET VEREN BÖLÜMLER

Anestezi,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye),Diş Hekimliği (Genel Diş),Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon,Girişimsel Radyoloji,İç Hastalıkları (Dahiliye),Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kardiyoloji,Mikrobiyoloji Ve Enfeksiyon Hastalıkları,Ortopedi Ve Travmatoloji,Tıbbi Biyokimya

ÖZEL ZEYTİN CERRAHİ TIP MERKEZİ DOKTORLARI

hastane

ÖZEL ZEYTİN CERRAHİ TIP MERKEZİ MUAYENE ÜCRETLERİ

Randevu alınan bölüm gibi bazı hususlar nedeniyle muayene ücretleri değişebilmektedir bu nedenle (0 224) 572 46 00 nolu telefonu arayıp ilgili birimin ve hekimin muayene ücretlerini öğrenebilirsiniz.

ÖZEL ZEYTİN CERRAHİ TIP MERKEZİ RANDEVU

Özel Zeytin Cerrahi Tıp Merkezi'nden randevularınızı www.zeytintip.com internet adresinden online olarak yada (0 224) 572 46 00 nolu telefonu arayarak alabilirsiniz.

ÖZEL ZEYTİN CERRAHİ TIP MERKEZİ  İLETİŞİM   

ADRES:Muradiye Mah.

Turist Yolu ALtı Caddesi

No:104

Orhangazi/BURSA

TELEFON: (0224) 572 46 00

Email: bilgi@zeytintip.com

ÖZEL ZEYTİN CERRAHİ TIP MERKEZİ İŞ BAŞVURULARI

Özel Zeytin Cerrahi Tıp Merkezi'ne iş başvurusunda bulunmak için cv'niz ile birlikte insan kaynakları departmanına bizzat başvurmanız gerekmektedir.Konuyla ilgili gerekli bilgiyi (0 224) 572 46 00 nolu telefonu arayarak alabilirsiniz.ilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      Bilgi:memurmaasmutemeti@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş