bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


ÖZEL TURAN TURAN KEMİK KAS EKLEM SAĞLIĞI YILDIRIM TIP MERKEZİ BURSADr. Kayhan Turan öncülüğünde Ortopedi ve Travmatoloji ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanlıklarının tek bir çatı altında buluşması, tanı ve tedavide seçeneklerin birlikte ve en iyi şekilde değerlendirilip hastaya sunulmasını sağlamak amacıyla 1999 yılında kurulmuştur.

Merkezimizin kurucu hekimlerinin aynı zamanda aktif çalışan uzmanlar olması, sürekli yakın gözlem ve deneyim ile yönetim ve hizmet sunumunda karar verme, değiştirme, uygulama aşamalarında hızlı esnek ve yenilikçi olmayı kolaylaştırmaktadır.

Altıparmak ve Yıldırım Şubeleri ile hizmet veren Turan&Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı olarak amacımız hastalara en kısa sürede en doğru ve en kaliteli hizmeti sunmaktır. 

ÖZEL TURAN TURAN KEMİK KAS EKLEM SAĞLIĞI YILDIRIM TIP MERKEZİ HİZMET VEREN BÖLÜMLER

Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon,Ortopedi Ve Travmatoloji,Radyoloji

ÖZEL TURAN TURAN KEMİK KAS EKLEM SAĞLIĞI YILDIRIM TIP MERKEZİ DOKTORLARI

hastane

ÖZEL TURAN TURAN KEMİK KAS EKLEM SAĞLIĞI YILDIRIM TIP MERKEZİ MUAYENE ÜCRETLERİ

Randevu alınan bölüm gibi bazı hususlar nedeniyle muayene ücretleri değişebilmektedir bu nedenle (0224)222 0 777 nolu telefonu arayıp ilgili birimin ve hekimin muayene ücretlerini öğrenebilirsiniz.

ÖZEL TURAN TURAN KEMİK KAS EKLEM SAĞLIĞI YILDIRIM TIP MERKEZİ RANDEVU

Özel Turan Turan Kemik Kas Ve Eklem Sağlığı Yıldırım Tıp Merkezi'nden randevularınızı www.turanturan.com.tr internet adresinden online olarak yada (0224)222 0 777 nolu telefonu arayarak alabilirsiniz.

ÖZEL TURAN TURAN KEMİK KAS EKLEM SAĞLIĞI YILDIRIM TIP MERKEZİ İLETİŞİM

Adres: Şirinevler Mahallesi Ankarayolu Caddesi No: 795 Yıldırım / BURSA

Telefon: 0224 222 0 777

ÖZEL TURAN TURAN KEMİK KAS EKLEM SAĞLIĞI YILDIRIM TIP MERKEZİ İŞ BAŞVURULARI

İş başvurularınızı www.turanturan.com.tr internet adresinden online olarak yapabilirsiniz.ilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      Bilgi:memurmaasmutemeti@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş