bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


ÖZEL SORANUS TÜP BEBEK MERKEZİ BURSA
1998 yılında kurulan klinik Bursa ve çevresinde yaşayan insanlara, kadın hastalıkları ve doğum konusunda gerekli tıbbi hizmeti, en yüksek standartlarda, başka bir şehre gitmelerine gerek kalmadan yaşadıkları çevrede alabilmelerini sağlamak amacıyla kuruldu.
Kadın Hastalıkları ve Doğum konusunda Bursa’da bir çok ilki gerçekleştiren klinik Bursa’daki ilk genetik amniosentez  ve kromozom analizi çalışmaları Soranus tarafından yapılmıştır. 
 Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Genetik bölümü ile işbirliğine gidilerek anne karnındaki bebeklerin sağlıklı olup olmadığı kesin bir şekilde anlaşılabilmiştir. Aileler anomalili çocukların doğumunun neden olduğu üzüntülerden kurtarılmıştır. 
Çocuk sahibi olamayan eşlerin sorunlarının çözümüne yönelik modern tedaviler Bursa’da ilk defa kliniğimizce uygulanmıştır. 
1998 yılında İstanbul’daki bir hastane ile yardımlaşarak tüp bebek çalışmaları başlatılmıştır. Bursa’nın ilk tüp bebeği Soranus tarafından gerçekleştirilmiştir. 

ÖZEL SORANUS TÜP BEBEK MERKEZİ HİZMET VEREN BÖLÜMLER

Kadın Hastalıkları ve Doğum

ÖZEL SORANUS TÜP BEBEK MERKEZİ DOKTORLAR

hastane

ÖZEL SORANUS TÜP BEBEK MERKEZİ MUAYENE ÜCRETLERİ

Randevu alınan bölüm ve hekim gibi bazı hususlar nedeniyle muayene ücretleri değişebilmektedir bu nedenle (0224) 232 24 70 nolu telefonu arayıp ilgili birimin ve hekimin muayene ücretlerini öğrenebilirsiniz.

ÖZEL SORANUS TÜP BEBEK MERKEZİ RANDEVU

Özel Soranüs Tüp Bebek Merkezi'nden randevularınızı (0224) 232 24 70 nolu telefonu arayarak alabilirsiniz.

ÖZEL SORANUS TÜP BEBEK MERKEZİ İLETİŞİM

Adres: Dikkaldırım Mah. 1. Değirmen Cad. N:22/2A Osmangazi/BURSA
Tel: 0224 232 24 70

Fax: 0224 232 24 75

Email: dr@soranus.com

ÖZEL SORANUS TÜP BEBEK MERKEZİ İŞ BAŞVURULARI

İş başvurularınız için gerekli bilgileri (0224) 232 24 70 nolu telefonu arayarak alabilirsiniz.

 

 

 ilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      Bilgi:istanbuldoktorbul@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş