bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


ÖZEL SETBAŞI TIP MERKEZİ BURSABursa’nın en eski ve köklü sağlık kuruluşlarından biri olan Özel Setbaşı Tıp Merkezi faaliyetine 1982 tarihinde Setbaşı Polikliniği olarak başlamıştır.
Açıldığı tarih itibariyle sadece Bursa’nın değil Doğu Marmara ve Batı Karadeniz Bölgesi’nin de tek modern sağlık kuruluşu olarak hizmet vermiş ve Bursa’da sağlık alanında bir çok ilke imza atmış olan bir kuruluş olma özelliğine sahiptir.
Setbaşı Polikliniği ismi ile 1999 yılına kadar faaliyetlerine devam eden kuruluşumuz Sağlık Bakanlığı mevzuatı gereğince Tıp Merkezi statüsüne dönüşmüştür. 
 Poliklinik olarak 28 yıl hizmet verdiği Atatürk Caddesi'nde ki adresinden  Mudanya Yolu Bağlarbaşı Metro İstasyonu Karşısındaki yeni adresine taşınan kuruluşumuz yeni binasında tıp merkezi olarak Bursa halkının sağlığına katkıda bulunmaya devam etmektedir.
Özel Setbaşı Tıp Merkezi geniş ve rahat fiziki imkânların olduğu yeni binasında  AÇIK MR,  Kemik Dansitometre, Endoskopi - Kolonoskopi, Ambulatuar EEG, Tam Otoanalizörlü Biyokimya ve Hormon Laboratuvarlarını da bünyesine katmıştır.

ÖZEL SETBAŞI TIP MERKEZİ BURSA HİZMET VEREN BÖLÜMLER

Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye),Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,İç Hastalıkları (Dahiliye),Kardiyoloji,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Nöroloji,Ortopedi Ve Travmatoloji,Radyoloji,Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri,Tıbbi Biyokimya

ÖZEL SETBAŞI TIP MERKEZİ DOKTORLAR

hastane


ÖZEL SETBAŞI TIP MERKEZİ MUAYENE ÜCRETLERİ

Randevu alınan bölüm gibi bazı hususlar nedeniyle muayene ücretleri değişebilmektedir bu nedenle (0 224) 246 87 00 nolu telefonu arayıp ilgili birimin ve hekimin muayene ücretlerini öğrenebilirsiniz.

ÖZEL SETBAŞI TIP MERKEZİ RANDEVU

Özel Setbaşı Tıp Merkezi'nden randevularıınızı (0 224) 246 87 00 nolu telefonu arayarak alabilirsiniz.

ÖZEL SETBAŞI TIP MERKEZİ İLETİŞİM

ADRES:Mudanya Yolu
Bağlarbaşı Metro İstasyonu Yanı
bilgi@setbasitip.com.tr
TELEFON:0224 246 87 00

ÖZEL SETBAŞI TIP MERKEZİ İŞ BAŞVURULARI

Özel Setbaşı Tıp Merkezi'ne iş başvurularınızı www.setbasitip.com.tr adresinden yapabilirsiniz. 


 ilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      Bilgi:memurmaasmutemeti@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş