bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


Özel Sağlık Sigortası Alırken Kendinize Uygun Olanı Seçin
En iyi sağlık sigortası kişiye uygun olan sağlık sigortasıdır. Çünkü herkesin sağlık sigortasından beklentileri başkadır. Bu nedenle sağlık sigortasının başkalarının sözlerine ve yorumlarına göre değil kendi ihtiyaçlarınızın doğrultusunda hazırlanması bu sizin için en iyi sağlık sigortası olduğu anlamına gelmektedir.,
 

Özel sağlık sigortası kişilerin hasta olmaları durumunda sahiplerine diledikleri doktor ve sağlık kurumunda tedavi olma fırsatını tanır ve büyük sağlık giderlerine karşı önlem alınmasını sağlar. Yani sağlık sigortası alan kişiler ileride yaşadıkları sağlık sorunlarında maddi olarak kolaylık elde etmiş olurlar.

Kendinize Uygun Olan Özel Sağlık Sigortası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler;

Özel sağlık sigortası almadan önce bilinesi gerekenler;.
1.    Özel sağlık sigortası almadan önce öncelikle alışkanlarınızı, sağlık durumunuzu dikkate almalı ve özel sağlık sigortasını bu doğrultuda seçmelisiniz.
2.    Özel sağlık sigortasından beklentilerinizi belirledikten sonra, sigorta şirketlerinin sağlık sigortalarında sundukları hizmet ve paketleri karşılaştırma ve size en uygun olanı seçmelisiniz.
3.    Özel sağlık sigortası alacağınız sigorta şirketinin anlaşmalı oldukları sağlık kuruluşları ağını öğrenmeli, değerlendirmelisiniz. 
4.    Maddi imkanınızın sınırları doğrultusunda özel sağlık sigortasını tercih edin. Gerçekten ihtiyaç duyacağınız teminatları seçerek uygun fiyatlarla yeterli teminata sahip olabilirsiniz.
5.    Sağlık sigortanızı seçerken kapsadığı riskleri ayrıntılı şekilde okumak gerekir. Mevcut sağlık durumunuzu ya da ailenizde kalıtsal bir hastalık varsa bu durumu göz önünde bulundurarak gereken teminatları seçmelisiniz. İhtiyacınızı karşılamayacak teminatların poliçenizde yer alması risk durumunda sizi korumayacağı gibi fazladan da para ödemenize neden olur.

 

Özel Sağlık Sigortasından Tamamlayıcı Sigortasıya Geçilmesi Durumunda Ömür Boyu Yenilenebilir mi?
 

Sağlık sigortası poliçe sahibi özel sağlık sigortasında ömür boyu yenileme garantisine sahipse ilgili hak tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında yenileme garantisi olarak kabul edilmektedir.
 ilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      Bilgi:istanbuldoktorbul@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş