bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


ÖZEL ROMATEM FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON HASTANESİ BURSARomatem Bursa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, 2014 yılında hizmete açıldı. 92 personelin görev aldığı hastanemizde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ve Romatoloji, doktorlarımız aktif olarak görev aldığı hastanesi 50 yatak kapasitelidir.

11.000 m2’lik alana kurulmuş olan hastanemiz de otel konforunda hizmet veren dünyadaki en üstün teknoloji ile fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri verilmektedir.

ÖZEL ROMATEM FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON HASTANESİ HİZMET VEREN BÖLÜMLER

Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon,Pediatrik Rehabilitasyon,Romatoloji,Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

ÖZEL ROMATEM FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON HASTANESİ DOKTORLARI

hastane

ÖZEL ROMATEM FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON HASTANESİ MUAYENE ÜCRETLERİ

Randevu alınan bölüm ve hekim gibi bazı hususlar nedeniyle muayene ücretleri değişebilmektedir bu nedenle 444 76 86 nolu telefonu arayıp ilgili birimin ve hekimin muayene ücretlerini öğrenebilirsiniz.

ÖZEL ROMATEM FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON HASTANESİ RANDEVU

Özel Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'nden 444 76 86 nolu telefonu arayarak yada www.romatem.com internet adresinden online olarak alabilirsiniz.

ÖZEL ROMATEM FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON HASTANESİ İLETİŞİM

ADRES:Sıcak su Mevkii Gaziakdemir Mah.

Dr. Rüştü Burlu Cad. No: 20

Osmangazi / BURSA

TELEFON:444 76 86

ÖZEL ROMATEM FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON HASTANESİ İŞ BAŞVURULARI

Özel Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iş başvururlarınızı www.romatem.com internet adresinden online olarak yapabilirsiniz.ilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      Bilgi:memurmaasmutemeti@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş