bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


ÖZEL RETİNA GÖZ HASTANESİ BURSA
Prof. Dr. Remzi AVCI 2003 yılında Doç. Dr. Berrin AVCI ile birlikte “Dr. Remzi AVCI Özel Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi”ni kurmuştur. Sağlık Bakanlığına yapılan başvuru sonucunda bu şirketin bünyesinde bakanlığa bağlı “Bursa Retina Göz Merkezi” kurulmuştur.

İlk olarak “Dal Merkezi” olarak kurulan daha sonra da 2009 yılında “Cerrahi Dal Merkezi” unvanını alan kurumun bünyesinde poliklinik hizmetlerinin yanı sıra klinik hizmetleri de (Hastaların yatırılarak tedavi edilmesi ve ameliyatlarının yapılması) verilmeye başlanmıştır. 

Kurumumuz 2012 yılında yeni bir yapılanma içine girerek Retina Göz Hastanesi ünvanını almıştır. Bu kuruluşun genel amacı başta Retina-Makula-Viterus hastalıkları ve cerrahisi dalında olmak üzere göz hastalıklarının tüm dallarında tedavi hizmeti vermenin yanı sıra “Göz Hastalıkları konusunda klinik çalışmalar yapmak ve özellikle “Retina-Makula-Viterus Hastalıkları ve Cerrahisi” konusunda uzmanlık sonrası eğitimleri planlayarak hekimlerin mesleki eğitimlerine katkıda bulunmaktır. Hastanemiz Göz Hastalıkları ve özellikle Retina Hastalıkları konusunda dünyada göz biliminin ulaştığı en üst noktadaki teknolojiye ve bilgi birikimine sahip hekimleri bünyesinde barındıran bir sağlık kurumu haline gelmiştir.

ÖZEL RETİNA GÖZ HASTANESİ HİZMET VEREN BÖLÜMLER

Anestezi,Göz Hastalıkları

ÖZEL RETİNA GÖZ HASTANESİ DOKTORLARI

Uzm.Dr. AYNURA  TUNALI    Anestezi
Uzm.Dr. SÜLEYMAN  GÜNER    Anestezi
Opr.Dr. ERDİNÇ  USTA    Göz Hastalıkları
Opr.Dr. GÜNAY  ALYAMAÇ    Göz Hastalıkları
Prof.Dr. HİKMET  ÖZÇETİN    Göz Hastalıkları
Opr.Dr. İHSAN  ÖZUYSAL    Göz Hastalıkları
Opr.Dr. KEMAL  MATARACI    Göz Hastalıkları
Prof.Dr. REMZİ  AVCI    Göz Hastalıkları
Opr.Dr. SAMİ  YILMAZ    Göz Hastalıkları
Yrd.Doç.Dr. TAMER FAZIL  YILDIZ    Göz Hastalıkları

ÖZEL RETİNA GÖZ HASTANESİ MUAYENE ÜCRETLERİ

Uygulanan tedavi gibi bazı hususlar nedeniyle muayene ücretleri değişebilmektedir.Bu nedenle (0224)240 24 00 nolu telefonu arayarak muayene ücretlerini öğrenebilirsiniz.

ÖZEL RETİNA GÖZ HASTANESİ RANDEVU

Özel Retine Göz Hastanesi'nden www.retinagozhastanesi.com internet adresinden online olarak yada (0224)240 24 00 nolu telefonu arayarak randevu alabilirsiniz.

ÖZEL RETİNA GÖZ HASTANESİ İLETİŞİM

Adres:Esentepe Mah.

Sanayi Cad. No :171

Nilüfer / BURSA

Telefon:0224 240 24 00 
Faks:0224 240 24 03

E-Posta Adresi:
retina@retinagozhastanesi.com

ÖZEL RETİNA GÖZ HASTANESİ İŞ BAŞVURULARI

Özel Retine Göz Hastanesi iş başvurularınızı  www.retinagozhastanesi.com internet adresinden online olarak yapablirsiniz.

 ilaç doktor bul hastane bul eczane bul şifalı bitkiler medikal firmalar hastalıklar tahlilBilgi:bursasehirhastanesi@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş