bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


ÖZEL REN TIP DİYALİZ MERKEZİ BURSA1996 yılında kurulan ve Bursa'nın ilk özel diyaliz merkezi olan Ren Tıp Diyaliz Merkezi 2002 yılında RTS bünyesine katılmıştır.Deneyimli bir kadroya sahip olan diyaliz merkezi haftada 6 gün, 3 gün 3 seans, 3 gün 2 seans olarak hizmet vermektedir. 
Bursa'nın merkezinde olup hastalara ilçelere kadar servis hizmeti vardır. Otopark imkanı ve toplu taşıma araçlarına yakınlığı ile hasta yakınlarının ulaşımında avantajlara sahiptir.

ÖZEL REN TIP DİYALİZ MERKEZİ HİZMET VEREN BÖLÜMLER

İç Hastalıkları (Dahiliye)

ÖZEL REN TIP DİYALİZ MERKEZİ DOKTORLARI

hastane

ÖZEL REN TIP DİYALİZ MERKEZİ MUAYENE ÜCRETLERİ

 Randevu alınan bölüm ve hekim gibi bazı hususlar nedeniyle muayene ücretleri değişebilmektedir bu nedenle (0 224) 250 50 90 nolu telefonu arayıp ilgili birimin ve hekimin muayene ücretlerini öğrenebilirsiniz.

ÖZEL REN TIP DİYALİZ MERKEZİ RANDEVU

Diyaliz merkezinden 182 nolu hattı arayarak randevu alabilirsiniz.

ÖZEL REN TIP DİYALİZ MERKEZİ  İLETİŞİM

Adres: Ahmet paşa Mh.

Fevzi Çakmak Cd.

Fomara Han No:73,

Osmangazi/BURSA

TELEFON:(0 224) 250 50 90

ÖZEL REN TIP DİYALİZ MERKEZİ İŞ BAŞVURULARI

Diyaliz merkezine yenibiriş.com. internet adresinden online olarak iş başvurusunda bulunabilir yada (0 224) 250 50 90 nolu telefonu arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

 

 ilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      Bilgi:memurmaasmutemeti@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş