bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


ÖZEL PEMBE MAVİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM DAL MERKEZİ BURSA1998’de kurulan Özel Pembe Mavi Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde en modern teknoloji kullanılmakta. 2006’da Tüp Bebek Merkezi ruhsatını alan hastane güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinen, çalışanlarıyla bütünleşen, en iyi hizmeti verme yolunda ilerlemeyi hedef edinen bir kuruluştur.
Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak sağlıkta lider kurum olmaktır.

ÖZEL PEMBE MAVİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM DAL MERKEZİ HİZMET VEREN BÖLÜMLER

Anestezi,Genel Cerrahi,İç Hastalıkları (Dahiliye),Kadın Hastalıkları ve Doğum,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

ÖZEL PEMBE MAVİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM DAL MERKEZİ DOKTORLARI

hastane

ÖZEL PEMBE MAVİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM DAL MERKEZİ MUAYENE ÜCRETLERİ

Randevu alınan bölüm ve hekim gibi bazı hususlar muayene ücretlerini değiştirebilmektedir bu nedenle 444 0 714 nolu telefonu arayıp ilgili birimin ve hekimin muayene ücretlerini öğrenebilirsiniz.

ÖZEL PEMBE MAVİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM DAL MERKEZİ RANDEVU

Randevularınızı www.pembemavi.com.tr.internet adresinden online olarak yada 444 0 717 nolu telefonu arayarak alabilirsiniz.

ÖZEL PEMBE MAVİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM DAL MERKEZ İLETİŞİM

ADRE:Fethiye Mah.

Ulu Cad. No:1

Nilüfer BURSA/TÜRKİYE

TELEFON:444 0 714

0 224 242 42 50

bilgi@pembemavi.com.tr

ÖZEL PEMBE MAVİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM DAL MERKEZ İŞ BAŞVURULARI

İş başvurularınızı kariyer.net.'ten yapabilir,444 0 714 yada 0 224 242 42 50 nolu telefonu arayarak gerekli bilgiyi alabilirsiniz.ilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      Bilgi:memurmaasmutemeti@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş