bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


ÖZEL MEDİCABİL YILDIRIM CERRAHİ TIP MERKEZİ BURSA
Bursa Nilüfer'de 7 yıldır hizmet veren Özel Medicabil Hastanesi 2017 yılında Yıldırım'da Özel Medicabil Cerrahi Tıp Merkezi'nin açılışını yaparak hastalarına hizmet vermeye başladı.
2017 yılında hizmete giren Özel Medicabil Cerrahi Tıp Merkezi toplam 5 bin metrekare kapalı alanda, 14 yatak kapasitesi, 2 ameliyathane, 17 poliklinik ve 100 personel ile acil başta olmak üzere 9 branşta hizmet vermektedir.

ÖZEL MEDİCABİL YILDIRIM CERRAHİ TIP MERKEZİ HİZMET VEREN BÖLÜMLER

Anestezi,Beyin ve Sinir Cerrrahisi,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,İç Hastalıkları (Dahiliye),Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kardiyoloji,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Nöroloji,Ortopedi Ve Travmatoloji,Radyoloji,Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri,
Üroloji

ÖZEL MEDİCABİL YILDIRIM CERRAHİ TIP MERKEZİ DOKTORLARI

hastane

ÖZEL MEDİCABİL YILDIRIM CERRAHİ TIP MERKEZİ MUAYENE ÜCRETLERİ

Randevu alınan bölüm ve hekim gibi bazı hususlar muayene ücretlerini değiştirebilmektedir bu nedenle 444 8 112 nolu telefonu arayıp ilgili birimin ve hekimin muayene ücretlerini öğrenebilirsiniz.

ÖZEL MEDİCABİL YILDIRIM CERRAHİ TIP MERKEZİ RANDEVU

Özel Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi'nden 444 8 112 nolu telefonu arayarak yada www.medicabil.com internet adresinden online olarak alabilirsiniz.

ÖZEL MEDİCABİL YILDIRIM CERRAHİ TIP MERKEZİ İLETİŞİM

ADRES:Ankara Yolu Cad. No: 324-1 Yıldırım / BURSA

TELEFON:444 8 112

ÖZEL MEDİCABİL YILDIRIM CERRAHİ TIP MERKEZİ İŞ BAŞVURULARI

İş başivurularınızı www.medicabil.com internet adresinden yapabilirsiniz.ilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      Bilgi:memurmaasmutemeti@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş