bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


ÖZEL MAMER GENEL CERRAHİ TIP MERKEZİ BURSA1996 yılında kurulan Mamer cerrahi tıp merkezi temel olarak onkolojik  alanda hizmet vermekle birlikte genel cerrahi ve kadın hastalıklarının iyi huylu hastalıklarında da hizmet sunmaktadır.
Mamer cerrahi tıp merkezi'nde memeye yönelik radyolojik tetkikler ve gastroskopi-kolonoskopinin yanı sıra laboratuar ve patolojik incelemeler, tomografi, mr, pet tetkikleri de anlaşmalı kurumlar tarafından yapılmaktadır. Basit cerrahi girişimler yanı sıra günü birlik yatış gerektiren ameliyatlar yapılmaktadır.

ÖZEL MAMER GENEL CERRAHİ TIP MERKEZİ HİZMET VEREN BÖLÜMLER

Anestez,Genel Cerrahi,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Radyoloji,Tıbbi onkoloji(İç Hastalıklar)

ÖZEL MAMER GENEL CERRAHİ TIP MERKEZİ DOKTORLARI

hastane

ÖZEL MAMER GENEL CERRAHİ TIP MERKEZİ MUAYENE ÜCRETLERİ

Randevu alınan bölüm ve hekim gibi bazı hususlar muayene ücretlerini değiştirebilmektedir bu nedenle (0 224) 241 65 65 nolu telefonu arayıp ilgili birimin ve hekimin muayene ücretlerini öğrenebilirsiniz.

ÖZEL MAMER GENEL CERRAHİ TIP MERKEZİ RANDEVU

Özel Mamer Genel Cerrahi Tıp Merkezi'nden (0 224) 241 65 65 nolu telefonu arayarak yada www.mamer.com.tr. internet adresinden online olarak alabilirsiniz.

ÖZEL MAMER GENEL CERRAHİ TIP MERKEZİ İLETİŞİM

ADRES:Bağlarbaşı Mahallesi

Harran Sokak No:36

Osmangazi/BURSA

TELEFON:(0 224) 241 65 65

ÖZEL MAMER GENEL CERRAHİ TIP MERKEZİ İŞ BAŞVURULARI

İş başvurularınız için gerekli bilgiyi (0 224) 241 65 65 nolu telefonu arayarak edinebilirsiniz.ilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      Bilgi:memurmaasmutemeti@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş