bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


ÖZEL JİMER HASTANESİ BURSA2008 yılından itibaren Bursa'da hizmet vermeye başlayan hastane adını özellikle kadın hastalıkları, doğum ve çocuk hastalıkları konusunda duyurmuş olup farklı branşlarda hizmet vermektedir.
 

Kadın hastalıkları ve kadın kanserleri, çocuk sağlığı ve hastalıkları, sağlam çocuk takibi, çocuk aşıları, yenidoğan yoğun bakım ünitesi, tüp bebek ve Üreme Sağlığı üniteleri ile büyük ilgi görmektedir.

Genel Cerrahi branşına ait tüm tedaviler yapıldığı hastanede kanser ameliyatları olmak üzere, tiroid, meme, mide, kalın barsak, pankreas ve karaciğer gibi organlara ait ameliyatları da yaygın olarak yapılmaktadır. 
 

Yukarıda saydığımız bölümlere ek olarak Çocuk Endokrinoloji, Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi ve üroloji bölümü ile büyüyen kente paralel olarak büyüyen kadrosu ve modern yapısı ile Bursa Jimer Hastanesi hizmet vermeye devam etmektedir.
 

ÖZEL JİMER HASTANESİ BURSA HİZMET VEREN BÖLÜMLER
 

Anestezi ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Beslenme ve Diyetetik, Estetik & Plastik Cerrahi, Estetik & Plastik Cerrahi, Cildiye (Dermatoloji), Çocuk Endokrinoloji, Çocuk Kardiyoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk ve Ergen Psikiyatri, Gastroenteroloji, GETAT Ünitesi, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kanser Cerrahisi, Kök Hücre, Kulak Burun Boğaz, Kardiyoloji, Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikolojik Danışmanlık, Tıbbi Genetik, Üroloji, Üroonkoloji
 

ÖZEL JİMER HASTANESİ BURSA DOKTORLARI
 

hastane

ÖZEL JİMER HASTANESİ BURSA MUAYENE ÜCRETLERİ
 

Muayene ücretleri randevu alınacak polikliniğe göre değişiklik göstereceğinden bu konuda 444 4 567 nolu telefonu arayarak,  muayene ücretini öğrenebilirsiniz.
 

ÖZEL JİMER HASTANESİ BURSA RANDEVU
 

Bursa Jimer Hastanesinden www.jimer.com.tr  adresinde yer alan e-randevu linkini tıklayarak yada 444 4 567 nolu telefonu arayarak, randevu alabilirsiniz.
 

ÖZEL JİMER HASTANESİ BURSA İLETİŞİM

Adres: Odunluk Mh. Mihraplı Cad.No:6 Nilüfer / BURSA
Telefon:0224 470 22 22
0224 470 33 33
Faks: 0224 452 06 00

 

ÖZEL JİMER HASTANESİ BURSA İŞ BAŞVURULARI
 

İş başvurularınızı www.jimer.com.tr  adresinde yer alan iş başvurusu linkini tıklayarak yapabilirsiniz.  
 ilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      Bilgi:istanbuldoktorbul@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş