bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


ÖZEL HAYAT HASTANESİ BURSAHayat Hastanesi, 1978 yılında “poliklinik” olarak kurulmuş olup  1981 yılında da “hastane” statüsünü kazanmıştır.Hayat Hastanesi uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde, tüm branşlarda özenli, güvenli ve yüksek standartlı hizmetler veren modern bir sağlık merkezidir.

Hayat Hastanesi çalışanlarının sadakatle benimsediği, “üstün hizmet anlayışı” ilkesi ile birleştirebilen ve bugün tıp sektöründe norm olarak kabul edilen yenilikleri süratle uygulayan, ISO 9001 KALİTE BELGESİ ve BEBEK DOSTU HASTANE unvanını kazanmış Bursa’daki sayılı özel sağlık kuruluşları arasında yer almaktadır.

30 doktor ve 70 personelin çalıştığı Hayat Hastanesi, 24 saat kesintisiz sağlık hizmeti vermektedir. 

ÖZEL HAYAT HASTANESİ HİZMET VEREN BÖLÜMLER

Anestezi,Beyin ve Sinir Cerrrahisi,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye),Enfeksiyon Hastalıkları,Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon,Gastroenteroloji,Genel Cerrahi,Göğüs Hastalıkları,Gaöz Hastlıkları,İç Hastalıkları (Dahiliye),Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kulak Burun Boğaz Hastalıklar,Nöroloji,Ortopedi Ve Travmatoloji,Radyolojİ,Tıbbi Biyokimya,Tıbbi Mikrobiyoloji,Üroloji


ÖZEL HAYAT HASTANESİ DOKTORLARI

hastane


ÖZEL HAYAT HASTANESİ MUAYENE ÜCRETLERİ

Özel Hayat Hastanesi muayene ücretleri hakkında gerekli bilgiyi 444 23 64 numaralı telefonu arayarak öğrenebilirsiniz.

 ÖZEL HAYAT HASTANESİ RANDEVU

Özel Hayat Hastanesinden 444 23 64 numaralı telefonu arayarak yada www.özelhayathastanesi.com.tr. adresinden onlıne randevu bölümünden randevunuzu alabilirsiniz.

 ÖZEL HAYAT HASTANESİ İLETİŞİM

Adres : Özel Hayat Hastanesi İnönü Cad. No:51 Osmangazi/BURSA

Telefon : 444 23 64 
0224 225 08 50 (pbx)

E-Posta : bilgi@ozelhayathastanesi.com.tr

ÖZEL HAYAT HASTANESİ İŞ BAŞVURULARI

Özel Hayat Hastanesine iş başvurularınızı internetten www.özelhayathastanesi.com.tr/insan kaynakları bölümünden gerçekleştirebilirsiniz.

 

 ilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      Bilgi:memurmaasmutemeti@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş