bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


ÖZEL ESTETİCARE PLASTİK VE REKONSTRÜKTİF CERRAHİ DAL MERKEZİ BURSAPlastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dal Merkezi olarak, Prof.Dr. Mesut Özcan'ın önderliğinde, Bursa Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda Kasım 2005’te kurulmuştur.
Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Gürler Cadde üzerinde hizmet vermeye devam eden Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dal Merkezi Haziran 2014'te Bursa’nın ilk ve tek, Türkiye’nin 17. A Tipi Tıp Merkezi olmaya hak kazanmıştır. 
Bünyesinde 2 ameliyathane, 1 acil müdahale odası, gözlem odaları katında hastaları için toplam 4 gözlem yatağı bulunan Tıp Merkezi'nde Estetik ve Plastik Cerrahi, El Cerrahisi, Microcerrahi, Ağız ve Diş Sağlığı Ünitesi, Medikal Estetik Lazer Epilasyon, Lazer Tedavileri (Leke tedavisi, Cilt gençleştirme-Yenileme, Dövme silme), Bölgesel İncelme ve Zayıflama, Saç - Cilt ve Vücut Mezoterapileri, Cilt Bakımı, Cilt yenileme (Epiroller, Dermapen), Kimyasal Peeling, Botox ve Dolgu uygulamaları yapılmaktadır.

ÖZEL ESTETİCARE PLASTİK VE REKONSTRÜKTİF CERRAHİ DAL MERKEZİ HİZMET HİZMET VEREN BÖLÜMLER

Anestezi,Plastik,Rekonstrüktif ve Estatik Cerrahi

ÖZEL ESTETİCARE PLASTİK VE REKONSTRÜKTİF CERRAHİ DAL MERKEZİ DOKTORLAR

Uzm.Dr. ELİF IŞIN  ÖZTEPE    Anestezi
Opr.Dr. ALKAR  TAŞAN    Plastik,Rekonstrüktif ve Estatik Cerrahi
Prof.Dr. MESUT  ÖZCAN    Plastik,Rekonstrüktif ve Estatik Cerrahi
Opr.Dr. UFUK  AYDIN    Plastik,Rekonstrüktif ve Estatik Cerrahi

ÖZEL ESTETİCARE PLASTİK VE REKONSTRÜKTİF CERRAHİ DAL MERKEZİ MUAYENE ÜCRETLERİ

Randevu alınan bölüm ve hekim gibi bazı hususlar muayene ücretlerini değiştirebilmektedir bu nedenle (0224) 241 94 94 nolu telefonu arayıp ilgili birimin ve hekimin muayene ücretlerini öğrenebilirsiniz.

ÖZEL ESTETİCARE PLASTİK VE REKONSTRÜKTİF CERRAHİ DAL MERKEZİ RANDEVU

Özel Esteticare Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Dal Merkezi'nden (0224) 241 94 94 nolu telefonu arayarak yada www.esteticare.com.internet adresinden online olarak randevu alabilirsiniz.

ÖZEL ESTETİCARE PLASTİK VE REKONSTRÜKTİF CERRAHİ DAL MERKEZİ İLETİŞİM

Adres:Fatih Sultan Mehmet Bulvarı, Esentepe Mh.

Gürler Cad. No:6 

16130 Nilüfer/Bursa

TELEFON:(0224) 241 94 94

ÖZEL ESTETİCARE PLASTİK VE REKONSTRÜKTİF CERRAHİ DAL MERKEZİ İŞ BAŞVURULARI 

Özel Esteticare Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Dal Merkezi iş başvurularınızı www.esteticare.com.'dan yapabilirsiniz.ilaç doktor bul hastane bul eczane bul şifalı bitkiler medikal firmalar hastalıklar tahlilBilgi:bursasehirhastanesi@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş