bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


ÖZEL ESENTEPE HASTANESİ BURSAHasta Memnuniyeti ilkesi ile yola çıkarak hizmet veren Özel Esentepe Hastanesi uzman hekim kadrosu, güleryüzlü çalışanları, kaliteli sağlık hizmeti, sürekli yenilenen teknolojisi ve geleceğe yönelik yatırımlarla güvenle Bursalılara hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Esentepe Hastanesi, hastalarına poliklinik hizmetleri, radyoloji ünitesi, laboratuvar ünitesi, tam teşekküllü ameliyathaneleri,acil gözlem yatakları ve check-up hizmetleri ile hastalarına üst düzeyde sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Esentepe Hastanesi, kaliteli sağlık hizmetini toplumun her kesimden hastalara en iyi şekilde sunabilmek ve hasta memnuniyetini maksimum seviyede tutabilmek için yapılabilecek tüm faaliyetleri teknolojik gelişmelerle birleştirerek geleceğin en iyi sağlık merkezi olmak için çalışmalarına devam edecektir. 

ÖZEL ESENTEPE BURSA HASTANESİ HİZMET VEREN BÖLÜMLER

Anestezi,Beyin ve Sinir Cerrrahisi,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye),Diş Hekimliği (Genel Diş),Enfeksiyon Hastalıkları,Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon,Gastroenteroloji,Genel Cerrahi,Göğüs Hastalıkları,Göz Hastalıkları,İç Hastalıkları (Dahiliye),Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kardiyoloji,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Nöroloji,Ortopedi Ve Travmatoloji,Radyoloji,Üroloji


ÖZEL ESENTEPE BURSA HASTANESİ DOKTORLARI

hastane


ÖZEL ESENTEPE BURSA HASTANESİ  MUAYENE ÜCRETLERİ

Standart olarak polikliniklerden alınan ücretler konusunda  0 224 249 98 88 nolu telefonu arayarak, rahatsızlığınıza ve tedavinize göre bir muayene ücreti bilgisi alabilirsiniz.

ÖZEL ESENTEPE BURSA HASTANESİ RANDEVU

Özel Esentepe Hastanesinden randevu almak için 0224 249 98 88 nolu telofonu arayarak ya da www.esentepehastanesi.com.tr. adresinden e- randuvu ile randevu alabilirsiniz.

ÖZEL ESENTEPE BURSA HASTANESİ İLETİŞİM

Adres:Esentepe Mh. Mudanya Yolu Cd. No: 169 (Esentepe Metro İstasyonu Karşısı) Nilüfer / Bursa
info@esentepehastanesi.com.tr
esentepehastanesi@gmail.com
0224 249 98 88
0224 249 70 07

ÖZEL ESENTEPE BURSA HASTANESİ İŞ BAŞVURULARI

İş başvurularınızı  internetten www.esentepehastanesi.com.tr./insankaynakları linkini tıklayarak yapabilirsiniz.ilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      Bilgi:memurmaasmutemeti@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş