bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


ÖZEL DÜNYA GÖZ HASTANESİ BURSA2012 yılının Ekim ayından bu yana Bursa’da hizmet veren Dünya Göz Hastanesi kalite standartlarını daima yükselterek hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyor.
Deneyimli medikal kadrosu ve ekibiyle gözün tüm branşlarında 365 gün, 24 saat teşhis ve tedavi hizmeti sunan Dünya Göz Hastanesi güler yüzlü personeli ve her türlü konforun düşünüldüğü gözlem odalarıyla 5 yıldızlı otel konforu sunuyor.
 Her branş için ayrı bir katın ayrıldığı hastanede, çocuklu aileler de düşünülmüş, çocukların, aileleri muayene olurken keyifli vakit geçirebilecekleri geniş bir çocuk oyun alanı ayrılmıştır. SGK anlaşmalı hastanede, özel sağlık sigortaları ile de hizmet alınabilmektedir.

ÖZEL DÜNYA GÖZ BURSA HASTANESİNDE HİZMET VEREN BÖLÜMLER

Anestezi,Göz Hastalıkları,Tıbbi Biyokimya,Katarakt,Lazer ve Göz İçi Lens,Yakın Görme problemi,Retine,Göz Tansiyonu(Glokom),Çocuk Göz Sağlığı,Şaşılık,Göz Tembelliği,Göz Estetiği,Kornea Hastalıkları,Kontakt Lens,Nöro-Oftalmoloji,Göz İçi İltihaplanma

ÖZEL DÜNYA GÖZ BURSA HASTANESİ DOKTORLARI

hastane

ÖZEL DÜNYA GÖZ BURSA HASTANESİ MUAYENE ÜCRETLERİ

Özel Dünya göz hastanesinin 444 44 69 numaralı telefonunu arayarak ücret konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

ÖZEL DÜNYA GÖZ BURSA HASTANESİ RANDEVU

Özel Dünya göz hastanesinin 444 44 69 numaralı telefonunu arayarak yada www.dünyagöz.com. internet adresinden randevu alabilirsiniz.

ÖZEL DÜNYA GÖZ BURSA HASTANESİ İLETİŞİM

Kükürtlü Mahallesi, Emirabdülkadir Sk. No:58, 16080 Osmangazi/Bursa
Çalışma saatleri: 24 saat açık
Telefon: 444 4 469

ÖZEL DÜNYA GÖZ BURSA HASTANESİ İŞ BAŞVURUSU

İş başvurularınızı www.dünyagöz.com. internet adresinden yapabilirsiniz.

 ilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      Bilgi:istanbuldoktorbul@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş