bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


ÖZEL DORUK TIP MERKEZİ BURSA







1998 yılında Bursa'nın Yıldırım bölgesinde ihtisas kavşağında hizmete giren Doruk Tıp Merkezi üst standartta hizmet veren bir kurumdur.
Bugün 22 branşta 60 uzman doktor ile üst standartta hizmet veren tıp merkezinde 4 ameliyathanede modern tıbbın gerektirdiği tüm ameliyatlar yapılabilmektedir.

 ÖZEL DORUK TIP MERKEZİ HİZMET VEREN BÖLÜMLER

Anestezi,Çocuk Cerrahisi,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye),Diş Hekimliği (Genel Diş),Gastroenteroloji,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,İç Hastalıkları (Dahiliye),Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kardiyoloji,Nöroloji,Ortopedi Ve Travmatoloji,Radyoloji,Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri,Tıbbi Biyokimya,Üroloji

ÖZEL DORUK TIP MERKEZİ DOKTORLARI

hastane

ÖZEL DORUK TIP MERKEZİ MUAYENE ÜCRETLERİ

Randevu alınan bölüm ve hekim gibi bazı hususlar muayene ücretlerini değiştirebilmektedir bu nedenle 444 0 455 nolu telefonu arayıp ilgili birimin ve hekimin muayene ücretlerini öğrenebilirsiniz.

ÖZEL DORUK TIP MERKEZİ RANDEVU

Özel Doruk Bursa Hastanesi'den 444 0 455 numaralı telefonu arayarak yada www.doruktip.com. internet adresinden online olarak alabilirsiniz.

ÖZEL DORUK TIP MERKEZİ İLETİŞİM


Adres:    Ankara Cad. No:221
Osmangazi /Bursa

TELEFON:444 04 55
Faks:    (0224) 364 02 43
Web Adres:    http://www.doruktip.com

ÖZEL DORUK TIP MERKEZİ İŞ BAŞVURULARI

İş başvurularınızı www.doruktip.com internet adresinden online olarak yapabilirsiniz.

 



ilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      







Bilgi:memurmaasmutemeti@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş