bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


ÖZEL DORUK BURSA HASTANESİBursa'nın ilk hastanesi olan Özel Bursa Hastanesi 1971 yılında kurularak 2006 yılına kadar faaliyetine devam etti. 2006 yılında Doruk Sağlık Grubuna geçerek kapsamlı bir resterasyon sonucu modern bir hastane özelliğine kavuştu. 
55 yatak, 4 ameliyathane, 16 yataklı yenidoğan yoğun bakım ve 6 yataklı erişkin ve kardiyolojik yoğun bakım ünitelerine sahip hastanemiz bir butik hastane sıcaklığında yapılandırılmıştır.

ÖZEL DORUK BURSA HASTANESİ HİZMET VEREN BÖLÜMLER

Anestezi,Beyin ve Sinir Cerrrahisi,Biyokimya Ve Mikrobiyoloji Laboratuvarı,Çocuk Cerrahisi,Çocuk Diş(Pedodontist),Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye),Enfeksiyon Hastalıkları,Genel Cerrahi,Göğüs Hastalıkları,Göz Hastalıkları,İç Hastalıkları (Dahiliye),Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kardiyoloji,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Neonatoloji,Nöroloji,Ortopedi Ve Travmatoloji,Plastik,Rekonstrüktif ve Estatik Cerrahi,Radyoloji,Biyokimya,Üroloji

ÖZEL DORUK BURSA HASTANESİ DOKTORLARI

hastane

ÖZEL DORUK BURSA HASTANESİ MUAYENE ÜCRETLERİ

Randevu alınan bölüm ve hekim gibi bazı hususlar muayene ücretlerini değiştirebilmektedir bu nedenle 444 0 455nolu telefonu arayıp ilgili birimin ve hekimin muayene ücretlerini öğrenebilirsiniz.

ÖZEL DORUK BURSA HASTANESİ RANDEVU

Özel Doruk Bursa Hastanesi'den 444 0 455 numaralı telefonu arayarak yada www.doruktip.com. internet adresinden online olarak alabilirsiniz.

ÖZEL DORUK BURSA HASTANESİ İLETİŞİM

Adres: Çekirge Mahallesi, Zübeydehanım Cad

No:5, 16080

Osmangazi/Bursa

TELEFON:444 0 455

ÖZEL DORUK BURSA HASTANESİ İŞ BAŞVURULARI

İş başvurularınızı www.doruktip.com internet adresinden online olarak yapabilirsiniz.

 

 

 ilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      Bilgi:istanbuldoktorbul@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş