bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


ÖZEL CİHANGİR HASTANESİ İNEGÖLİnegöl ve çevresinde 2013 yılının Şubat ayında hizmet vermeye başlayan Özel Cihangir Hastanesi, ileri teknolojisi ve gelişmiş alt yapısı ile tüm branşlarda hastalarına profesyonel hizmet vermektedir.
Özel Cihangir Hastanesi, tecrübeli, dürüst ve yenilikçi uzman kadrosu ile hasta ve hasta yakını memnuniyetini en üst seviyede tutma misyonu ile faaliyetlerine devam etmektedir.
Tüm sağlık hizmetlerinde tıbbi ve etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, gelişmiş sağlık teknolojisi ve yenilikçi tedavi yöntemleri ile İnegöl ve çevresinde yaşayan halkı, kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştırmada öncü olmayı ayrıca çağdaş standartlarda, bütüncül kalite anlayışı içerisinde toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmayı hedefliyor.

ÖZEL CİHANGİR İNEGÖL HASTANESİ HİZMET VEREN BÖLÜMLER

Anestezi,Beyin ve Sinir Cerrrahisi,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye),Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon,Genel Cerrahi ,Göz Hastalıkları,İç Hastalıkları (Dahiliye),Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Nöroloji,Ortopedi Ve Travmatoloji,Radyoloji,Üroloji

ÖZEL CİHANGİR İNEGÖL HASTANESİ DOKTORLARI

hastane

ÖZEL CİHANGİR İNEGÖL HASTANESİ MUAYENE ÜCRETLERİ

Bazı tedavilerin ücretlendirmesi farklı olabildiği için konu ile ilgili 0 224 777 00 70 nolu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

ÖZEL CİHANGİR İNEGÖL HASTANESİ RANDEVU

Randevu almak için hastanenin www.cihangirhastanesi.com.tr. internet adresinden yada 0224 7770070 numaralı telefondan arayarak randevu alabilirsiniz.

ÖZEL CİHANGİR İNEGÖL HASTANESİ İLETİŞİM

Adres : Süleymaniye Mah. 6 Eylül Cad. No:20

Telefon :  0 224 777 00 70

Faks: 0 224 777 00 88

Email : info@cihangirhastanesi.com.tr

ÖZEL CİHANGİR İNEGÖL HASTANESİ İŞ BAŞVURUSU

Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz.Ayrıca 0 224 777 00 70 nolu telefonu arayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.özel cihangir inegöl hastanesiilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      Bilgi:memurmaasmutemeti@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş