bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


ÖZEL ÇEKİRGE KALP VE ARİTMİ HASTANESİÖzel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi  2006 yılında Bursa’nın Çekirge semtinde kurulmuştur.Kalp ve Aritmi Hastanesi  Prof.Dr. M.Halit ANDAÇ’ ın Başhekimliğinde faaliyetine devam etmektedir. Bursa ve Bölge halkı için büyük bir önem arz eden hastane eksiksiz  cihaz donanımı, sahasında  başarılı ve deneyimli doktor kadrosu ile hizmet vermektedir.

Özel Çekirge kalp ve aritmi Hastanesi teşhis ve tedavinin yanında kalbin korunmasına yönelik olarak çalışmalar da bulunarak insanların dikkatini kalp sağlığının önemine çekmektedir,ılında gerçekleştirilmiştir. Aritmi hastanesinde  ritim bozukluklarının  tedavisi Elektrofizyoloji Laboratuarında yapılmaktadır.Ayrıca hastane kalıcı kalp pilleri ve şok cihazı denilen otomatik implante edilebilir defibrilatörlerin takıldığı ve hastaların düzenli takip edildiği bir  alt yapıya sahiptir.

Kalp ve Aritmi Hastanesi  özellikle Kalp krizi vakalarında hastaya en hızlı şekilde müdahale etme konusunda önem kazanmaktadır.24 saat primer PTCA  yapılmaktadır.   (Kalp krizi vakası ile gelen hastalar hiç zaman kaybetmeden ilk müdahaleleri yapılıp en geç 30 dakika içerisinde anjiyo’ya alınıp tıkalı damarı / damarları açılarak risk ortadan kaldırılmaktadır).

Kalp Damar Cerrahisi bölümünde;  Koroner By-Pass, çalışan kalpte by-pass, kalp kapağı tamir ve değişimleri, doğuştan kalp hastalıklarının düzeltilmesi, periferik damar ameliyatları varis tedavi ve cerrahisi başta olmak üzere tüm kalp ameliyatlarını yapacak uzman doktor kadrosu ve tıbbi cihazlara  sahip olan hastanede Ayrıca poliklinik hizmetleri verilirken, ameliyat olmuş hastaların düzenli kontrolleri yapılmaktadır.

Kalp ve Aritmi hastanesinin Laboratuarı  her türlü biyokimya, bakteriyoloji, hormon ve patoloji çalışmalarına cevap veren teknik donanım ve tecrübeli kadrosuyla aralıksız  7/24 saat hizmet vermektedir. 

ÖZEL ÇEKİRGE KALP VE ARİTMİ HASTANESİ HİZMET VEREN BÖLÜMLER

Kalp Ve Damar Cerrahisi,Anestezi,Kardiyo Vasküler Cerrahi,Kardiyoloji,Tıbbi Biyokimya,Tıbbi Mikrobiyoloji

ÖZEL ÇEKİRGE KALP VE ARİTMİ HASTANESİ DOKTORLAR

hastane

ÖZEL ÇEKİRGE KALP VE ARİTMİ HASTANESİ MUAYENE ÜCRETLERİ

Muayene ücretleri randevu alınacak bölüme göre değişiklik göstereceğinden bu konuda  (0224) 275 75 00 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

ÖZEL ÇEKİRGE KALP VE ARİTMİ HASTANESİ RANDEVU

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi'nden randevularınızı (0224) 275 75 00 numaralı telefonu arayarak yada aritmi.com. internet adresinden online olarak alabilirsiniz.

ÖZEL ÇEKİRGE KALP VE ARİTMİ HASTANESİ  İLETİŞİM

Kükürtlü Mh. Zübeyde Hanım Cd. Konca Sokak No:2,

16080 Osmangazi/Bursa

(0224) 275 75 00

cekirgekalp@aritmi.com

ÖZEL ÇEKİRGE KALP VE ARİTMİ HASTANESİ  İŞ BAŞVURULARI

İş başvurularınızı aritmi com.adresinden online olarak yapabilirsiniz.

 

 ilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      Bilgi:memurmaasmutemeti@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş