bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


ÖZEL ARİTMİ OSMANGAZİ HASTANESİÖzel Aritmi Osmangazi Hastanemizde Ulubatlı Hasan Bulvarı üzerinde hizmet verdiğimiz 10 katlı yeni 50 adet poliklinik bulunuyor. Bursa’nın sağlık sektöründeki  en son yatırımı durumunda olan hastanemiz sağlık standartlarında ileri teknolojik donanım tanı ve tedavi hizmetleri ile uzman kadrosuyla hastalarına hizmet vermektedir.
1550 metrekare üzerinde 12 bin 844 metrekarelik kapalı alanda, 10 katlı  modern alt yapıya sahip hizmet binasında  35 uzman hekim ve 75 sağlık  personeli  ile idari personel olmak üzere toplam 300 kişilik ekiple hizmet vermekteyiz.

ÖZEL ARİTMİ OSMANGAZİ HASTANESİ HİZMET VEREN BÖLÜMLER

Anestezi,Beyin ve Sinir Cerrrahisi,Biyokimya Ve Mikrobiyoloji Laboratuvarı,Çocuk Cerrahisi,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Dermotoloji,Cildiye,Diş Hekimliği (Genel Diş),Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon,Gastroenteroloji,Genel Cerrahi,Göğüs Hastalıkları,Göz Hastalıkları,İç Hastalıkları (Dahiliye),Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kalp Ve Damar Cerrahisi,Kardiyoloji,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Mikrobiyoloji,Nöroloji,Ortopedi Ve Travmatoloji,Plastik,Rekonstrüktif ve Estatik Cerrahi,Radyoloji,Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri,Üroloji

ÖZEL ARİTMİ OSMANGAZİ HASTANESİ DOKTORLARI

hastane

ÖZEL ARİTMİ OSMANGAZİ MUAYENE ÜCRETLERİ

Muayene ücretleri randevu alınacak polikliniğe göre değişiklik göstereceğinden bu konuda 0224 270 05 00 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

ÖZEL ARİTMİ OSMANGAZİ RANDEVU

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesinden www.aritmi.com. internet adresinden yada 0224 270 05 00 numaralı telefonu arayarak randevu alabilirsiniz.

ÖZEL ARİTMİ OSMANGAZİ İLETİŞİM

Ulu, Ulubatlı Hasan Blv. No:48-62,

16220 Osmangazi/Bursa

(0224) 270 05 00

Fax :(0224) 270 05 10

osmangazi@aritmi.com

ÖZEL ARİTMİ OSMANGAZİ İŞ BAŞVURUSU

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesine iş başvururlarınızı www.aritmi.com. internet adresinden yapabilirsiniz.

 

 

 ilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      Bilgi:memurmaasmutemeti@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş