bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


ÖZEL A.R.T. ÜREMEYE YARDIMCI TEDAVI MERKEZI BURSABursa A.R.T.  2010 yılında açılmıştır.Yeni müstakil tüp bebek merkezlerinin açılmasına izin vermeyen 2010 tarihli Üremeye Yardımcı Tedavi Yönetmeliği’nin yayınlanmasından önce yapılmış başvurusu nedeniyle ruhsat alma şansını yakalamıştır. Bursa A.R.T. ilgili yönetmeliğin yayınlanmasından sonra açılmış olan birkaç merkezden birisidir.

Sağlık Bakanlığı tarafından son derece ayrıntılı bir çalışmayla hazırlanmış olan ilgili yönetmeliğe uyum sağlamak zorunluluğu ile, Bursa A.R.T. esastan bir tüp bebek merkezi olarak tasarlanmış, inşa edilmiş ve güncel teknolojiye uygun olarak donatılmıştır.

ÖZEL  A.R.T. ÜREMEYE YARDIMCI TEDAVI MERKEZI HİZMET VEREN BÖLÜMLER

Anestezi,Embriyoloji ve Histoloji,Kadın Hastalıkları ve Doğum

ÖZEL  A.R.T. ÜREMEYE YARDIMCI TEDAVI MERKEZI DOKTORLARI

hastane

ÖZEL  A.R.T. ÜREMEYE YARDIMCI TEDAVI MERKEZI MUAYENE ÜCRETLERİ

Muayene ücretleri randevu alınacak bölüme göre değişiklik göstereceğinden bu konuda 0224 241 47 47 nolu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

ÖZEL  A.R.T. ÜREMEYE YARDIMCI TEDAVI MERKEZI RANDEVU

Özel A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi'nden randevu  0224 241 47 47 nolu telefonu arayarak yada bursaart.com adresinden online olarak alabilirarsiniz.

ÖZEL  A.R.T. ÜREMEYE YARDIMCI TEDAVI MERKEZI  İLETİŞİM

Adres: BURSA A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi 
Fethiye Mah. Beyaz Sokak No:28 ( Fsm Bulvarı ) Nilüfer - BURSA
Telefon: 0224 241 47 47
Fax: 0224 241 47 78

ÖZEL  A.R.T. ÜREMEYE YARDIMCI TEDAVI MERKEZI İŞ BAŞVURULARI

İş başvuruşlarınız için gerekli bilgiye 0224 241 47 47 nolu telefon numarasından edinebilirsiniz.ilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      Bilgi:memurmaasmutemeti@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş