bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


MEDİCAL PARK BURSA HASTANESİÖzel Medical Park Bursa Hastanesi,dünya standartlarında ileri tanı ve tedavi yöntemleri, hasta odaklı kusursuz otelcilik hizmetleri, uzman ve akademik hekim kadrosuyla tüm branşlarda hasta kabul etmektedir.
 

Medical Park Bursa Hastanesi'nde,55 bin metrekare içerisinde, 270 yatak kapasitesi, 10 ameliyathane ve 83 yoğun bakım yatağı bulunurken  acil durum transferleri için de helikopter pisti yer almaktadır. Medical Park Bursa Hastanesi akıllı bina sistemi ile her türlü soruna anında doğru müdahaleyi yapabilmektedir.
 

Medical Park Bursa Hastanesi’nde hastalara tüm branşlarda 3.basamak düzeyde  ileri teknoloji, tanı tedavi hizmetleri sunulmaktadır. Özellikle kanser cerrahisi, endoskopik ve mikrocerrahi teknikleri, medikal onkoloji tedavileri, plastik,estetik ve rekonstrüktif cerrahi uygulamaları,gelişmiş 3.basamak yoğun bakım ünitelerinde , bölgenin tüm acil ihtiyacını karşılayacak altyapısıyla,,alanında duayen hekimlerle hizmet vermektedir.
 

MEDİCAL PARK BURSA HASTANESİNDE HİZMET VEREN BÖLÜMLER
 

Ağız ve Diş Sağlığı, Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirürji)Beslenme ve Diyet, Biyokimya, Check-up, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Dermatoloji (Cildiye) Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Gastroenteroloji, Girişimsel Radyoloji, Genel Yoğun Bakım, Hematoloji, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kulak Burun Boğaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Laboratuvar Hizmetleri, Medikal Onkoloji, Nöroloji, Nefroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikoloji, Romatoloji, Radyoloji, Saç Ekimi Kliniği, Üroloji, Yenidoğan Yoğun Bakım
 

MEDİCAL PARK BURSA HASTANESİ DOKTORLARI
hastane

MEDİCAL PARK BURSA HASTANESİ RANDEVU ÜCRETİ

Muayene ücretleri randevu alınacak polikliniğe göre değişiklik göstereceğinden bu konuda 444 44 84 nolu telefonu arayarak, muayene ücretini öğrenebilirsiniz.
 

MEDİCAL PARK BURSA HASTANESİ RANDEVU
 

Medical Park Bursa Hastanesinden 444 44 84 nolu telefonu arayarak, randevu alabilirsiniz.
 

MEDİCAL PARK BURSA HASTANESİ İLETİŞİM
 

Adres: Fevzi Çakmak Caddesi Kırcaali Mahallesi No: 76 Osmangazi Bursa
 

Telefon: 444 44 84
 

MEDİCAL PARK BURSA HASTANESİ İŞ BAŞVURULARI
 

İş başvurularınız için 444 44 84 telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz. ilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      Bilgi:memurmaasmutemeti@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş