bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


ISPARTA ŞEHİR HASTANESİISPARTA ŞEHİR HASTANESİ

Kamu-Özel Ortaklığı modeli ile Türkiye’nin birçok şehrinde gerçekleştirdiği proje olan şehir hastanesi projelerinden birisi de Isparta Şehir Hastanesi. Akfen İnşaat tarafından kamu-özel sektör işbirliği modeliyle yatırımı üstlenilen şehir hastanesi 222.571 m2 alan üzerinde inşaa edildi. Şehir hastanesi 755 yatak kapasiteli.

Isparta Şehir Hastanesi'nde 20 ameliyathane, 131 yataklı yoğun bakım ve 160dan fazla poliklinik ile Isparta ve bölge halkına hizmet veriyor. Hastanede 35 yataklı fizik tedavi ünitesi, 26 yataklı hemodiyaliz ünitesi, 35 küvezli yeni doğan yoğun bakım ünitesi ve hava ambulanslarının iniş ve kalkış yapabileceği heliport alanı da bulunuyor. 

500’ü tek kişilik 755 yatak kapasiteli Isparta Şehir Hastanesinde hastaların kaldıkları odaların otel konforunda olması dikkat çekiyor. LCD TV, konforlu yatak geniş banyo ve lavaboların yanı sıra refakatçiler için açılır kapanır deri koltuk bulunuyor.
Isparta Şehir Hastanesinde öne çıkan bir başka özellik de "anne oteli" uygulaması. Yenidoğan ve yoğun bakımda bebeği tedavi gören annelerin ve özellikle şehir dışından gelen hastaların konaklaması için özel bir alan oluşturulmuş durumda. 

ISPARTA ŞEHİR HASTANESİ'NDE HİZMET VEREN BÖLÜMLER

Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi),Çocuk Cerrahisi,Çocuk Gastroenterolojisi,Çocuk Nörolojisi,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Çocuk Psikiyatrisi,Deri ve Zührevi Hastalıklar,Endokrinoloji ve Metabolizma,HastalıklarıEnfeksiyon Hastalıkları (İntaniye),Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Gastroenteroloji,Genel Cerrahi,Göğüs Cerrahisi,Göğüs Hastalıkları,Göz Hastalıkları,İç Hastalıkları (Dahiliye),Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kalp ve Damar Cerrahisi,Kardiyoloji,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Nefroloji,Nöroloji,Ortopedi ve Travmatoloji,Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Psikiyatri,Ürolojiilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      Bilgi:memurmaasmutemeti@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş