bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


Ameliyatsız Göğüs Büyütme Mümkün Mü?Kadınlar göğüs büyütme isteği olmasına rağmen ameliyat olmaktan çekindikleri için ya da göğüs büyütme ameliyatının maliyetli olması sebebiyle, ameliyatsız göğüs büyütme yöntemlerine ilgi gösteriyorlar. Kadınlar eskiden sadece silikon ameliyatıyla elde edilebilen daha diri, büyük ve dik bir göğüse artık ameliyat olmadan da sahip olabiliyor.

Ameliyatsız Göğüs Büyütme İşleminde Hangi Dolgu Maddesi Kullanılır?

Aquafilling göğüs büyütme dışında vücudunuzdaki herhangi bir asimetriyi gidermede veya bacaklarınızdaki görüntü bozukluğu, çarpıklık ve kalça büyütme vs. gibi problemlerin düzeltilmesinde de kullanılır. Aquafilling dolgu maddesi, sentetik lineer poliamidten meydana gelen 3 boyutlu moleküler bir yapıya sahip bir matrix içine yerleştirilmiş yüzde 0,9 fizyolojik sodyum klorid çözeltisinin dinamik hareket etmesinden oluşan su bazlı bir hidrolik jeldir.

Ameliyatsız Göğüs Büyütme İşleminde İz Kalır Mı?

Aquafilling ile gerçekleştirilen göğüs büyütme işleminde yara izi oluşmaz.Ayrıca, ameliyat veya narkoz korkusu olan, dokunulduğunda silikon gibi anlaşılmasını istemeyen ve günlük hayata çabucak ve iyileşme süresi yaşamadan dönmeyi amaçlayan hanımlar için mükemmel bir alternatif çözümdür.

Ameliyatsız Göğüs Büyütme İşlemi Fiyatları

Her yaşta uygulanabilen ameliyatsız göğüs büyütme estetiği fiyatları hastanın durumuna ve talebine göre değişir. Hastanın muayene edilmesinden önce net bir fiyat belirtmek yanıltıcı olacaktır.

Ameliyatsız Göğüs Büyütme İşlemi Ne Kadar Sürede Yapılır?

Lokal anestezi ile yapılan bu uygulama 30-60 dakikada tamamlanır. Memeye bir noktadan girilir ve dolgu maddesi memeye enjekte edilir. Hastalar bu işlem sırasında herhangi bir ağrı hissetmez. Ayrıca dolgu maddesinin meme büyütmedeki etkisi hemen ortaya çıkar.
 ilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      Bilgi:istanbuldoktorbul@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş