bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş


Ali Şehabettinoğlu (FTR Ünitesi)Ali Şehabettinoğlu (FTR Ünitesi)

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1984’de mezun olduktan sonra Ocak 1987’de Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalında başlayan asistanlığım devam ederken, -yöntemini öğrenip uygulamaya başlayan Uzman Dr. Ali Şahabettinoğlunu “Bel ve boyun ağrılarında maniplasyon ‘’ konulu ihtisas tezi için yaptığı çalışmalar sadece elle tedaviler yapan bir fizik tedavi uzmanı haline getirdi.1990 yılında uzman doktor olduktan sonra da İngiltere, Rusya, ABD, Japonya, Almanya, Fransa, İsviçre, Çin, Bulgaristan, Hong Kong, Tayland gibi ülkelerden bir çok elle tedavi uzmanları ile çalışan Uzman Dr. Ali Şahabettinoğlu bir süre Gönen Kaplıcaları Fizik Tedavi Merkezini yönettikten sonra Bursa-Çekirge’deki özel merkezini açtı. Halen aynı merkezde mesleğine ve sağlık hizmetine devam etmekte.

Ali Şehabettinoğlu (FTR Ünitesi) Doktor Çalışma Listesi

Ali Şehabettinoğlu (FTR Ünitesi) Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayın  

Ali Şehabettinoğlu (FTR Ünitesi) MR,Ultrason ve Röntgen Sonuçları

Ali Şehabettinoğlu (FTR Ünitesi) MR,Ultrason ve Röntgen Sonuçları hakkında0224 239 65 06 - 239 53 35 nolu telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Ali Şehabettinoğlu (FTR Ünitesi) Randevu

Ali Şehabettinoğlu (FTR Ünitesi)ne randevu alabilmek için 0224 239 65 06 - 239 53 35 nolu telefon numaralarından birini aramanız gerekmektedir. 

Ali Şehabettinoğlu (FTR Ünitesi) Adres İletişim

Ali Şehabettinoğlu (FTR Ünitesi) Adres: Esentepe Mah. Tuna Cad. Yeşil Sk. Akdeniz Plaza No:3/1 Kat:1 Nilüfer/BURSA

Ali Şehabettinoğlu (FTR Ünitesi) Telefon: 0224 239 65 06 - 239 53 35 

Ali Şehabettinoğlu (FTR Ünitesi) Ücretleri

Ali Şehabettinoğlu (FTR Ünitesi) ücretleri hakkında bilgi almak için 0224 239 65 06 - 239 53 35  nolu telefon numarasını aramanız gerekmektedir.

Ali Şehabettinoğlu FTR Ünitesi Hizmetleri

Bel ve boyun fıtıkları, omurga kilitlenmeleri, tortikolis yani şiddetli boyun spazmları, sakroiliak sendrom denilen kalçalardaki sağrı ve leğen kemikleri arasındaki eklemlerin kilitlenmeleri, kontraktürler, migren ve gerilim tipi baş ağrıları ve hatta bazı iç organ rahatsızlıklarının tedavisi ile ilgilenmektedir.

Ali Şehabettinoğlu (FTR Ünitesi) Doktorları

Ali Şehabettinoğlu (FTR Ünitesi) Doktor Bul için aşağıdaki resmi tıklayın.ilaç       doktor bul       hastane bul       eczane bul       şifalı bitkiler       medikal firmalar       hastalıklar       tahlil      Bilgi:istanbuldoktorbul@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net


Facebook'ta Paylaş