bursa şehir hastanesi


Facebook'ta Paylaş

BURSA YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNE NASIL GİDİLİR ?

Kurum Adı Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi
Büyük Acil Var mı Var
Çocuk Acil Var mı Var
Adres Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad. Polis Okulu Karşısı Yıldırmı / BURSA
Telefon 0224 295 50 00
Kurum Adı Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi
Halk Dilindeki Adı Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi
Büyük Acil Var mı Var
Çocuk Acil Var mı Var
Adres Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad. Polis Okulu Karşısı Yıldırmı / BURSA
Telefon 0224 295 50 00

 Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi Nerede ?

Google Maps JavaScript API Example


Şevket Yılmaz Hastanesine Nasıl Gidilir ?

   Bursa Şevket Yılmaz Hastanesine metro ile gitmek için Bursanın hangi istasyonundan binerseniz binin Mimar Sinan metro istasyonunda inip güney istikametinde yürüyererek 15 dakika yada istasyon önünden Polis Okulu minibüslerine binerek Şevket Yılmaz Hastanesine ulaşabilirsiniz.Şevket Yılmaz Hastanesine en yakın metro istasyonu Mimar Sinan metro istasyonudur

Terminal Otobüs duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) 18/B Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Çekirge Devlet Hastanesi otobüs duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) 25/A Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Çekirge Devlet Hastanesi otobüs duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) 28 Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Çekirge Devlet Hastanesi otobüs duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) 29/A Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Çekirge Devlet Hastanesi otobüs duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) 30 Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Atatürk Caddesi Heykel Otobüs Duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) 25/B Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Atatürk Caddesi Heykel Otobüs Duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) 25/D Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Atatürk Caddesi Heykel Otobüs Duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) 28/A Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Muradiye Devlet Hastanesi Tophane Otobüs Duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) 26/A Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Muradiye Devlet Hastanesi Tophane Otobüs Duraklarından - Kaplıkaya (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) 27/A Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Emek Otobüs Duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) 31/A Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Terminal Otobüs Duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) 98 Terminal Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Terminal Ekspres Otobüs Duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) 98/E Ekspres Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Terminal Otobüs Duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) 99 Terminal Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Vakıf Mahallesi Otobüs Duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) D/4 Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Hacıvat Mahallesi Otobüs Duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) D/5 Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

İsabey Mahallesi Otobüs Duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) D/6 Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Karapınar Mahallesi Otobüs Duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) D/7 Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Değirmenönü Mahallesi Otobüs Duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) D/8 Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Hamamlıkızık Mahallesi Otobüs Duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) D/10 Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Uludağ Üniversitesi Otobüs Duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) E/12 Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Uludağ Üniversitesi Otobüs Duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) E/13 Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Kent Meydanı Otobüs Duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) S/1 Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Kent Meydanı Otobüs Duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) S/2 Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Kestel Otobüs Duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) 1/K Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Gürsu Otobüs Duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) 2/G Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Bağlaraltı Otobüs Duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) 23/A Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

Bursa Devlet Hastanesi Otobüs Duraklarından - Siteler (Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi) 24/B Otobüsleri ile gidebilirsiniz.

   Yukarıda saymış olduğumuz otobüs hat numaraları Bursa'nın hangi duraklarından binerseniz binin sizi yine Şevket Yılmaz hastanesine götürecektir.Yukarıda bazı belirtmiş olduğumuz otobüsler direk Şevket Yılmaz hastanesine gitmesede yürüme mesafesinde yakınından geçmektedir.


Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Şevket Yılmaz Hastanesine Giden Otobüs Hat Numaraları


ilaç doktor bul hastane bul eczane bul şifalı bitkiler medikal firmalar hastalıklar tahlil
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bilgi:bursasehirhastanesi@gmail.com

© 2017 Bursasehirhastanesi.Net
Facebook'ta Paylaş